Слов’янський міський центр зайнятості інформує

Дата: 14.12.2020 11:35

Фото без описуПереваги легального працевлаштування для бізнесу!!!

Питання легального працевлаштування на сьогодні є дуже актуальним, як для працівників так і для роботодавців. А чи замислювались обидві сторони трудових відносин про переваги легальної праці? Чи не краще роботодавцеві оформити з працівником трудові відносини і мати змогу чітко визначити, якими правами та обов’язками буде наділена кожна сторона, ніж щоразу боятися неприємностей з боку перевіряючих та контролюючих органів.

При вирішенні питання, на яких умовах працюватимуть працівники, роботодавцеві необхідно зважити всі за і проти та прийняти правильне рішення. Відтак, дотримуючись законодавства та укладаючи трудовий договір з працівником, роботодавці:

• Підвищують продуктивність праці
  • Скорочують прямі та не прямі витрати (не несуть збитки через нещасні випадки, зупинки виробництва, плинність кадрів, псування ділової репутації)
  • Приваблюють клієнтів та інвесторів
  • Сприяють чесній конкуренції на ринку
  • Стають цікавими для фахівців
  • Отримують доступ до нових ринків
  • Отримують фінансові стимули від держави
  • Уникають великих штрафів

Окрім того, при використанні легальної зайнятості, роботодавці мають можливість:

• встановити матеріальну відповідальність працівника при прийнятті останнього на посаду, робота на якій передбачає обслуговування грошових, товарно-матеріальних цінностей;
  • підпорядкувати працівників правилам трудового розпорядку;
  • відстоювати свої порушені права та законні інтереси у судовому порядку із покладенням на винних осіб обов’язку відшкодування шкоди та матеріальних втрат.

Отже, офіційно оформлена робота – це в першу чергу, гарантія соціального захисту найманих працівників, а ДЛЯ РОБОТОДАВЦЯ – це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.