Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 14.12.2020 11:45
Кількість переглядів: 562

Шановні ліквідатори!

 

      Щорічно 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.Фото без опису

       Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день – Днем ліквідатора. Адже цей день не тільки свічка пам’яті на честь загиблих товаришів, а й визначна дата, що згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди.

       Нині ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, почасти навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися.

       Відлуння  біди  стихне  ще  не скоро. Її наслідки відчувають  на собі нинішні  і відчують  майбутні покоління. Проте, ми з оптимізмом дивимося у майбутнє,  вчимося  на помилках і  маємо  робити  все  можливе  аби  подібне  ніколи не  повторилося.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Ми у вічному боргу перед тими, хто врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.

       Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя, Божого благословення, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваш неоціненний подвиг!

 

      А тим, кого з нами вже немає – вічна і світла пам’ять…

 

 

З повагою,

Олександр Гадяцький


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора