Шановні мешканці громади!

Дата: 18.12.2020 22:07

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Святого Миколая!

Цей день першим із новорічних і різдвяних свят приходить у наші домівки. Він наповнює будинок чарами і казками, дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, осяює обличчя посмішками, надихає на добрі справи і милосердя.

Тисячі дітей по всьому світу з нетерпінням чекають подарунків від свого захисника і наставника - святого Миколая. Та й ми, дорослі, в цей день відчуваємо себе дітьми, згадуємо своїх батьків, дідусів і бабусь, які також приносили нам подарунки і солодощі від доброго і милосердного Святого Миколая.

В цей святковий день кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. Тоді і діти, і дорослі починають вірити в казку. Я вірю, що цей день обов'язково наповниться чарами!

Нехай Святий Миколай оберігає вас, дарує щастя та надію на краще, надихає на добрі справи. Навіть у найважчі хвилини вірте в диво, в свою мрію і знайте, вона обов'язково здійсниться!

З повагою,
Олександр Гадяцький