Святковий вертеп у Миколаївці.

Дата: 24.12.2020 13:29

Сьогодні біля новорічної ялинки на площі міста учні 6 класу Миколаївського ЗЗСО № 3 виступили зі святковим вертепом «Добрий вечір пане господарю…» для представників виконавчого комітету та мешканців міста. Провели святкову театральну виставу із колядками, прославляли народження маленького Ісуса перевтілившись у традиційні для цього дійства образи.

В свою чергу Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький, секретар Миколаївської міської ради Інна Пересічна, перший заступник міського голови Володимир Проскунін  привітно зустріли малечу, а отримавши від їхніх виступів незабутні враження радо обдаровували учасників вертепу гостинцями.