Миколаївська громада підписала Меморандум щодо розвитку соціальної сфери

Дата: 24.12.2020 17:38

Миколаївська міська територіальна громада підписала Меморандум про співробітництво щодо реалізації проєкту«Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областях», що реалізуються місцевою Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація учасницького розвитку громад» в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України», що здійснюється DeutscheGesellschaft fur Internationale Zusammenardeit (GIZ) GmabHза дорученням Уряду Федеральної Республіки Німеччина.

23 грудня 2020 року робоча група виконавчого комітетуМиколаївської міської ради взяла участь у першому тренінгу з підготовки Стратегії розвитку системи соціального захисту населення та Плану дій у Миколаївській міській територіальній громаді.