Миколаївський міський голова привітав дітей школи-інтернат з новорічно-різдвяними святами.

Дата: 29.12.2020 14:15

Новий рік - найулюбленіше свято і дорослих, і малих. Ми з нетерпінням чекаємо цього свята, плекаємо надії на краще, чекаємо здійснення мрій та чудес.

Сьогодні Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький та перший заступник міського голови Володимир Проскунін завітали на новорічну виставу «Новорічні пригоди у морському царстві» до Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 7.

Олександр Гадяцький привітав усіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами і побажав здоров’я, радості, здійснення мрій та вручив солодкі подарунки.