Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад спеціалістів відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради.

Дата: 21.01.2021 08:33
Кількість переглядів: 449

Фото без описуВиконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: спеціаліста (за напрямом роботи: сімейна, молодіжна та гендерна політика, запобігання та протидія домашньому насильству, протидія торгівлі людьми), спеціаліста (з питань професійного розвитку педагогічних працівників) відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради.

Вимоги до посад: Громадянство України, освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, знання актів законодавства з питань, що регулюють відносини в сфері освіти та культури, служби в органах місцевого самоврядування, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми, вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи, щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаївка пл. Енергетиків, 2/14.

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС) ,копії документів про освіту, декларація про доходи за минулий рік, (е-декларування), копія документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка ( за наявності).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора