З нагоди Дня Соборності України відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків загиблих захисників України.

Дата: 22.01.2021 12:31

Фото без описуСьогодні Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький, секретар Миколаївської міської ради Інна Пересічна та представники виконавчого комітету Миколаївської міської ради поклали квіти до пам’ятних знаків загиблих захисників України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Нагадаємо, що 22 січня увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.

На жаль, у зв’язку з карантинними заходами, в цьому році гідно відзначити цей доленосний день, а саме традиційними урочистими заходами з мешканцями громади, неможливо.