Опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди».

Дата: 27.01.2021 11:08

На виконання листа Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України від 19.01.2121 №4602-04/2596-06 облдержадміністрація повідомляє наступне.

Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України проводиться опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди».

Мета опитування – виявлення потреби бізнесу сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій.

Пройти опитування можна включно до 31 січня 2021 року за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d.