Кабінет міністрів підтримав рішення щодо компенсацій громадянам, у яких встановлено електроопалення

Дата: 27.01.2021 16:48

Уряд підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Про це повідомив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

«Важливо, що це стосуватиметься також багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Компенсації нараховуватимуться автоматично», - зазначив очільник уряду.

Загальна сума виплат становитиме 1,4 млрд грн.

Нагадаємо, Кабінет міністрів підготував та реалізовує 8 кроків, які сприятимуть зменшенню тарифів для українців. Зокрема, уряд ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. Така ціна буде діяти завершення опалювального сезону.