Cкасовано пільговий тариф на електричну енергію для побутових споживачів

Дата: 01.02.2021 09:20

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1325 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483» внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 № 483 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії», згідно з якими скасовано пільговий тариф на електричну енергію для побутових споживачів, у тому числі які використовують електричну енергію для опалення.

Відповідно до протоколу № 3 засідання Кабінету Міністрів України від 13.01.2021 доручено невідкладно вжити заходів до забезпечення призначення та надання житлових субсидій домогосподарствам, що використовують електричну енергію для індивідуального опалення і потребують державної підтримки в умовах встановлення єдиних фіксованих цін на електричну енергію.

З урахуванням вищевикладеного, пропонуємо звертатися до відділу соціального захисту населення за адресою:

• вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС, 29, м. Миколаївка «Центр надання адміністративних та соціальних послуг» - Соціальний офіс;
  • вул. Східна, 4, смт Райгородок – Райгородоцький старостинський округ;
  • вул. Центральна, 6, с. Малинівка – Малинівський старостинський округ;
  • вул. Шкільна, 63, с. Рай-Олександрівка – Рай-Олександрівський старостинський округ.

Графік роботи: понеділок – четвер з 8-00 до 17-00

п’ятниця з 8-00 до 15-45