Втратила чинність постанова Головного державного санітарного лікаря України №32

Дата: 03.02.2021 14:01

Виконавчий   комітет  Миколаївської  міської  ради  інформує: суб’єктів господарювання у сфері громадського харчування, що 30 грудня 2020 року прийнято постанову Головного державного санітарного лікаря України №57 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», якою визнано такою, що втратила чинність, постанова Головного державного санітарного лікаря України №32 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

З повним текстом Постанови можливо ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров’я України.