22.02.2021 о 14:00 відбудеться V cесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

Дата: 09.02.2021 11:25

22.02.2021 о 14:00 відбудеться V cесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

19.02.2021 о 14:00 оголошується проведення Дня депутата з підготовки матеріалів проєктів рішень  V сесії Миколаївської міської ради 8-го скликання. Місце проведення зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

Проєкт порядку денного V сесії переглянути.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, SARS-CoV-2,  засідання V сесії Миколаївської міської ради буде проведено з обмеженим доступом (депутати Миколаївської міської ради, працівники виконавчого комітету Миколаївської міської ради, запрошені до участі у засіданні).