МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «101 – ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ»

Дата: 10.02.2021 08:10

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «101 – ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ»

Дане програмне забезпечення є програмною платформою для побудови сучасного засобу комунікації між ДСНС України та громадою, надання громадянам необхідної інформації та отримання допомоги.

Вказаний додаток не позиціюється як повна заміна класичної схеми звернення громадян на лінії 101 та 112, а надає додатковий засіб комунікації між ДСНС України та інформаційно-активною частиною населення. З вересня поточного року додаток працює у тестовому режимі на території Донецької області. Важливо, що Мобільний додаток адаптований для людей з особливими потребами, такими як німота, глухота, інвалідність та інші. Додаток можна завантажити в GooglePlayMarket   та AppStore з українським та англійською мовами інтерфейсу.