Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Про проведення Всеукраїнського фестивалю мов та культур

Дата: 17.02.2021 14:25
Кількість переглядів: 610

 Міжнародний фестиваль мов та культур – це світова феєрія  мистецтва та творчості,  що надає представникам молодого покоління можливість продемонструвати свої уміння і таланти, пізнати традиції наших народів , встановити дружні взаємини з представниками різних національностей. Конкурси у межах Міжнародного фестивалю мов та культур традиційно проводяться  в очному форматі на  великій сцені, але цього року у звязку  з пандемією COVID – 19, що охопила увесь світ, змагання  відбуватимуться онлайн. Фінальний етап заходу заплановано на 26 червня 2021 року.

       У рамках Всеукраїнського фестивалю мов та культур його учасники  змагаються у співах драматургії, віршуванні, (конкурсі категорії «Декламування поезій серед учнів, що вивчають  українську мову як іноземну», «Конкрс із читання іноземною мовою», «Конкурс із усного мовлення іноземною мовою»,  «Іспит з української мови серед учнів , що вивчають ії як іноземну» тощо), що заохочує їх до вивчення різних мов.

      Міжнародний культурний центр «Сяйво» у рамках зазначеного фестивалю буде також координувати пісенний конкурс «Кольори голосів» - це новий проєкт у межах нового фестивалю мов та культур. Він покликаний сприяти реалізації творчого потенціалу молоді мовою мистецтва, пісні  та сценічного костюму, що відображатиме етнічні особливості представники різних націй. Співочі змагання слугуватимуть ще одним  засобом вираження національної ідентичності  та інструментом  міжкультурного обміну, що сприяє порозумінню між народами. Переможці українського етапу  конкурсу презентуватимуть нашу країну у світовому фіналі.

     Детальнішу інформацію про умови участі у змаганнях можна отримати за посиланням: https://intflc.org/cov/. Ключові відомості про «Кольори світу» та інші конкурси в межах Всеукраїнського фестивалю мов та культур можно знайти на офіційному сайті фестивалю https://uflc.org.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора