Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 22.02.2021 08:06
Кількість переглядів: 748

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації                 “Детальний план території для розміщення та експлуатації нежитлової будівлі кафе-закусочної в смт. Райгородок Слов`янського району Донецької області по вул. Східна, 6 «а» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1.Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

      Документом місцевого планування є «Детальний план території для розміщення та експлуатації нежитлової будівлі кафе-закусочної в смт. Райгородок Слов`янського району Донецької області по вул. Східна, 6 «а»» (далі - Детальний план), розроблений на земельну ділянку площею 0,0175 га згідно рішення Райгородоцької селищної ради від 26.04.2018 №83  «Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та експлуатації нежитлової будівлі кафе-закусочної в смт. Райгородок Слов’янського району Донецької області».

     Детальний план розроблений відповідно до вимог Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про стратегічну екологічну оцінку», Державних будівельних норм ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», а також інших нормативних документів.  

     Розробка детального плану обумовлена необхідністю визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки з метою розміщення об’єкта будівництва, визначення всіх планувальних обмежень, комплексного благоустрою та озеленення, визначення планувального рішення з урахуванням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства і заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку території селища міського типу Райгородок.                                                                                                                                                           

Замовник: Миколаївська міська рада Слов`янського району Донецької області.

Виконавець робіт: мале приватне підприємтво «Майстерня С».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа місцевого планування.

     Миколаївська міська рада Слов`янського району Донецької області у зв’язку з реорганізацію Райгородоцької селищної ради шляхом приєднання до Миколаївської міської ради (рішення Миколаївської міської ради №01-II-8 від 20.11.2020 «Про початок реорганізації Райгородоцької селищної ради шляхом приєднання до Миколаївської міської ради»).

3. Передбачувана процедура громадського слухання, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадські слухання починаються з 23-го лютого 2021 року і триватимуть до 25-го березня 2021 року;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):    

пропозиції (зауваження) громадськості надаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою до 25 березня 2021;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:  

проведення громадських слухань заплановано на 26 березня 2021 року об 10-30 год. в приміщенні Будинку природи та дозвілля в смт. Райгородок по вулиці Східна 6;

г) орган, від якого можна отримати інформацію по звіту про стратегічну екологічну оцінку:

Управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури виконавчого комітету Миколаївської міської ради (м.Миколаївка. вул. 50-річчя Слов`янської ТЕС, буд.29 –будівля ЦНАП), Райгородоцький старостинський округ (смт. Райгородок, вул. Східна, буд. 4), офіційний веб-сайт mk-otg.gov.ua, розділ «Містобудівна діяльність».

д) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій:

зауваження і пропозиції надаються у період з 23-го лютого 2021 року до 25-го березня 2021 року у письмовій формі до виконавчого комітету Миколаївської міської ради або надсилаються на адресу: 

  • пл. Енергетиків 2/14, м. Миколаївка, Слов’янський район, Донецька область, 84182;
  • вул. Східна, буд.4, смт. Райгородок, 84150;
  • електронна пошта: ispolkom@mk-otg.gov.ua  та  raygorodokselrada@i.ua.

 із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом для фізичних осіб. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальні особи, які забезпечують розгляд пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації від виконавчого комітету Миколаївської міської ради: Т. Олійник, Л. Жидкова, В. Дегтярьова – спеціалісти Управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури.

Примітка: Відповідно до п.2 Порядку проведення громадських слухань: громадськість - одна чи більше фізичних або юридичних осіб, їх об’єднання, організації або групи, зареєстровані на території, на яку поширюється дія документа місцевого планування.

CEO Райгородок кафе-закусочная

 

ДПТ Райгородок кафе-закусочная

 

Детальний план

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора