В Україні вартість будівництва одного кілометра доріг у 2020 році знизилася на 19%

Дата: 22.02.2021 15:11

Вартість будівництва 1 км доріг у 2020 році знизилася на 19%. Про це повідомив голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«Багато критики було з точки зору процесу закупівлі, переформатування ринку. Але насправді це робилося для того, щоб на ринку з’явилися хоч якісь правила. Якщо говорити про вартість 1 км : якщо брати витрати 2019-го року і витрати 2020-го року і розділити їх на кількість кілометрів, введених в експлуатацію, то вартість впала на 19%», - розповів він.