Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Миколаївської міської ради

Дата: 25.02.2021 09:55
Кількість переглядів: 459

Фото без опису

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду: повна, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем, не нижче бакалавра, громадянство України.

знання законодавчих та нормативних документів органів державного управління, фінансових і контрольно-ревізійних органів з організації та ведення бухгалтерського обліку і складання звітності, основ економіки, організації документообігу на ділянках бухгалтерського обліку, служби в органах місцевого самоврядування, правил ділового етикету; знання державної мови, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

 

            Документи, щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаївка пл. Енергетиків, 2/14.

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС), копії документів про освіту, декларація про доходи за минулий рік, (е-декларування), копія документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка ( за наявності).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора