Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загальноорганізаційного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради

Дата: 25.02.2021 09:57
Кількість переглядів: 488

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загальноорганізаційного відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду: повна, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на державній службі, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше 2 років. Вільне володіння українською мовою.

Знання актів законодавства, що стосуються державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми, знання правил діловодства і документообігу; правил ділового етикету; володіння навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

            Документи щодо участі в конкурсі, приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі, ознайомитись з порядком проведення конкурсу можна у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради за адресою: м.Миколаївка, пл. Енергетиків, 2/14.

Перелік документів: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС), копії документів про освіту, декларація про доходи за минулий рік, (е-декларування), копія документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка ( за наявності).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора