Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради

Дата: 25.02.2021 09:58

Фото без опису

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Вимоги до посади:

Громадянство України; освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи не менше одного року на посадах спеціалістів.

знання актів законодавства та нормативних документів органів державного управління в сфері соціального захисту, нормативні, методичні документи і матеріали, що регламентують діяльність у сфері соціального захисту, державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, сучасних методів управління персоналом, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми; володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов’язків, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС), копії документів про освіту, декларація про доходи за минулий рік (е-декларування), копії документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка ( за наявності).

Звертатись впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою:

м. Миколаївка пл. Енергетиків, 2/14, каб № 5.