Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста виконавчого комітету Миколаївської міської ради

Дата: 25.02.2021 09:59

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Вимоги до посади:

• Громадянство України, освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, знання актів законодавства та нормативних і методичних документів, що регулюють державну службу та службу в органах місцевого самоврядування, організації документообігу, володіння навиками підготовки ділових документів, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами, досвід та вміння працювати з людьми.
  • Перелік документів:

заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС), копії документів про освіту, декларація про доходи за минулий рік (е-декларування), копії документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка ( за наявності).

Звертатись впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою:

м. Миколаївка пл. Енергетиків, 2/14, каб № 5.