Посипка автомобільних доріг протиожеледною сумішшю

Дата: 25.02.2021 10:10

У зв’язку з появою ожеледиці на дорогах Миколаївської міської територіальної громади 23 лютого з 06:00 до 08:00 була здійснена посипка автомобільних доріг протиожеледною сумішшю.

Технікою підрядної організації ТОВ «Данко» були посипані дороги м. Миколаївка: вул. Європейська, вул. Миру, вул. Лесі Українки, дорога від вул. Миру (КНС № 3) до с. Рай-Олександрівка; по с. Рай-Олександрівка: вул. Центральна, вул. Підгірна. Загалом використано 14,96 т протиожеледної суміші.

Додатково зазначаємо, послуги з експлуатаційного зимового утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення виконуються відповідно до укладеного договору між департаментом базових галузей та ТОВ «Славдорстрой»:

Технікою ТОВ «Славдорстрой» були посипані дороги:

1. від  траси М-03 до с. Карпівка, вул. Садова;
  2. дорога між с. Стародубівка та с. Пискунівка;
  3. дорога між с. Никонорівка та с. Малинівка;
  4. дорога між с. Малинівка та с. Першомар’ївка;
  5. від траси М-03 до с. Рай-Олександрівка.