Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Про інформаційну підтримку безкоштовної інноваційної освітньої програми Train the Trainers

Дата: 02.03.2021 16:44
Кількість переглядів: 1144

Завершуємо зиму порцією цікавих статей про логістику та пов’язані з нею питання, а також про виставки, торговельні місії і звичайно 5 кейс-стаді у Consultants digest #4 в рамках освітньої програми TrainTheTrainers!

Четвертий випуск Consultants digest #4 - це мікс корисної інформації та цікавих історій співпраці з українськими компаніями для виходу на зовнішній ринок чи інтенсифікації експорту на вже опанованому.

В цьому дайджесті розкриваються наступні тематики:

Організація логістики в експорті. Що потрібно знати в першу чергу?

Що таке ланцюг постачання?

INCOTERMS: їх особливості та необхідність застосування

Можливості для більш конкурентного експорту товарів: угоди про вільну торгівлю, тарифи та правила походження товарів

Виставки та торгові місії як інструмент просування своєї продукції

Кейс-стаді: збільшення кількості споживачів та задоволеності середиьостатистичного американського споживача бренду YakFaino

Кейс-стаді: експорт панчіх та шкарпеток ТМ МІСЮРЕНКО до Франції

Кейс-стаді: персоніфікація покупця та адаптація продукту до вимог цільового ринку

Кейс-стаді: можливості українського фешн-бренду SUZIE на ринку Німеччини.

Кейс-стаді: зацікавленість - ваш PR-агент.

Consultants digest - це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми TrainTheTrainers для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності.

Всі команди-учасники Програми Train the Trainers, які щомісячно готують для вас цікаву інформацію у Дайджесті, також ведуть свої експертні сторінки, де на постійній основі висвітлюють важливі в експорті теми, повідомлять вас про гарячі події чи розповідають про нові можливості. На кожній сторінці дайджесту Ви зможете знайти посилання на сторінку команди, підписуйтесь та скористайтесь можливістю отримати поради від професійних консультантів.

Export Consulting - KyivTeam, VIIF - Export Team, Export Consulting Group, Export Consultants Donetsk and Lugansk Team, Export Support Center Odesa, Train the Trainers: Cherkassy region Team, LET Lviv Export Team, Kharkiv Export Team, Export Business Solutions, Consulting group Export Course

Залишається лише два випуски дайджесту, не пропускайте цікаву інформацію та читайте випуск #4 вже зараз: https://cutt.ly/zlzBeIz

Програма Train the Trainers розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту. Програма фінансується Державним департаментом США (в рамках “Emerging Donors Challenge Program Round Seven”), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Пост для поширення: https://www.facebook.com/exportpromotionoffice/posts/2823056551345095

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора