Робота комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації на території громади.

Дата: 04.03.2021 16:23

Станом на 01.03.2021 до виконавчого комітету Миколаївської міської ради надійшло 8 заяв від мешканців Миколаївської міської територіальної громади стосовно проведення обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

03.03.2021 року комісією з обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації (далі - Комісія) в присутності постраждалих та їх представників було проведено обстеження 3 житлових будинків та 1 квартири.

З урахуванням Акту обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації та за наявності підстав відповідно до Порядку надання та визначення розміру грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013  № 947 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів від 02 вересня 2020 № 767) Комісією буде розглянуто питання надання постраждалим Довідок про визнання особи постраждалою внаслідок надзвичайної ситуації.