Про проведення форуму «Smart Building»

Дата: 09.03.2021 15:14

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області інформує про наступне.

24-25 березня 2021 року у ВЦ «Acco International» (м. Київ, проспект Перемоги, 40) відбудеться форум «Smart Building» (далі - Форум).

Мета заходу – створення майданчику для діалогу з інвесторами та зарубіжними фондами, представниками технологічних та інноваційних компаній, які впроваджують технології сегменту Smart City в Україні.

До участі запрошуються представники влади, бізнесу, муніципалітетів та комунальної сфери, будівельних компаній та ОСББ.

Одночасно з Форумом буде проведено виставки «Комунальна Інфраструктура» та «Будівництво і Архітектура».

Вхід для представників державних та некомерційних організацій – безкоштовний. Також є можливість прийняти участь у форматі онлайн.

Детальна інформація на сайті: https://smart-building.monet.kiev.ua/.

Контакти: тел. (095) 5234893, e-mail: ukraine.eclub@gmail.com.

У разі зацікавленості звертатися безпосередньо до організаторів.