ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА УКРАЇНИ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 13.03.2021 13:26

Шановні  працівники  і ветерани землевпорядної  служби Миколаївської територіальної громади!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Земля ­– наше основне національне багатство, яке перебуває під особливою охороною держави. Це наша святиня, годувальниця, невичерпне джерело натхнення українського народу.

Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої матінки-України!

Вітаю всіх,хто обрав своєю професією землеустрій та щодня бере участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, забезпеченні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою. Тож у день Вашого професійного свята від усього серця вітаю Вас і бажаю здоровя та довгих років життя! Нехай у Вашому житті буде більше приємних хвилин! Успіхів Вам на професійній ниві, довгих років життя та всіх земних щедрот! Хай благословить Господь Вас та Ваші родини, добра Вам, щастя та приємних подарунків від долі!

З повагою,Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький