Донецький рибоохоронний патруль нагадує

Дата: 23.03.2021 09:33

Донецький рибоохоронний патруль нагадує, що з 10 грудня 2020 року на водних об’єктах Донецької області встановлено заборону на вилов річкових раків, яка триватиме до 30 червня 2021 року, згідно з наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області від 25.11.2020 р. № 242 «Про встановлення заборони на вилов раків в рибогосподарських водних об’єктах Донецької області у 2020 – 2021 роках».

Ознайомитись з вищезазначеним наказом можна за : https://dn.darg.gov.ua/_nakaz_vid_25_listopada_2020_0_0_0_1010_1.html