Видалення аварійних зелених насаджень

Дата: 24.03.2021 10:50

Протягом багатьох років існує нагальна потреба у видаленні аварійних зелених насаджень на території Миколаївської міської територіальної громади. Враховуючи, що окремі зелені насадження мають обмежений доступ для проведення робіт та потребують залучення додаткової техніки та кваліфікованих працівників, виконавчим комітетом Миколаївської міської ради було укладено договір із 6 державним пожежно-рятувальним загоном Головного управління ДСНС України в Донецькій області про надання послуг з видалення зелених насаджень у важкодоступних місцях на території м. Миколаївка. Роботи були розпочаті 23.03.2021 за адресою м. Миколаївка, вул. О. Островського, біля багатоквартирного будинку № 5 (тополі у кількості 2 шт.) за Ордером на видалення зелених насаджень № 2 від 15.01.2021. У період з 23 по 31 березня 2021 року також будуть виконані роботи за адресами: вул. Січових стрільців, буд. № 32 (біля будівлі Центру екологічного виховання), вул. Європейська, перед будинком № 9 та пров. Механізаторів, буд. № 2.