Виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє

Дата: 24.03.2021 11:15

Фото без описуВиконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє про проведення аукціонів в електронній торговій системі «ПРОЗОРО» по передачі в оренду нежитлових приміщень комунальної форми власності, які знаходяться на балансі КП «Сервіскомуненерго», розташованих в м. Миколаївка за наступними адресами: вул. Січових стрільців, 11; Січових стрільців, 36; вул. Миру, 11; вул. Миру, 12.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати у юридичному відділі КП «Сервіскомуненеого» та за наступними телефонами:

• (06262) 4-24-15 – приймальня КП «Сервіскомуненерго»;
  • (06262) 4-24-10 – відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та екології виконавчого комітету Миколаївської міської ради.