У Миколаївці триває будівництво нового європейського житлового комплексу

Дата: 24.03.2021 16:34

Фото без описуЯкщо в Краматорську тільки планується вперше за 30 років будівництво нового житлового мікрорайону, то у м.Миколаївка Слов'янського району обриси сучасного європейського житлового комплексу вже видно неозброєним оком. Тут будівництво триває активними темпами другий рік поспіль і здача в експлуатацію першого будинку запланована на поточний рік.

Замовником будівництва виступило ПАТ «Донбасенерго».
 Його головна структурна
 одиниця - Слов'янська ТЕС знаходиться на території Миколаївської ОТГ.
 Забудовником житлового комплексу «Ювілейний»
є компанія «ДонТЕМ».
 Вже закінчені основні будівельні роботи в  будинку №1.
Будівельники займаються обробкою внутрішніх приміщень,
 а також незабаром приступлять до фасадних робіт.
У будинку №1 передбачено 30 квартир:
 6 - однокімнатних, 8 - двокімнатних, 14 - трикімнатних, 2 - чотирикімнатні.
До речі, на поверсі буде не більше 4-х квартир, висота стель - 3 м.
 Індивідуальне опалення, чудове планування площею від 43 до 98 кв. м.
Стіни будинку буде утеплено мінеральною ватою.

У другому будинку (під будівельним номером 5) триває монтаж і заливка опалубки стін паркінгу. Так, чудовий підземний паркінг передбачений в ЖК теж.

У мікрорайоні загальною площею забудови 7,5 тис. кв.м на 198 квартир незабаром зможуть відзначити новосілля майже 500 жителів. Це буде справжнє комфортне для проживання «місто в місті», що складається з п'яти чотириповерхових будинків. Передбачена і власна інфраструктура комплексу. На перших поверхах розмістяться комерційні приміщення - магазини, офіси, сервісні центри. На території кварталу будуть дитячі ігрові майданчики, зони відпочинку для дорослих і дітей, спортивні майданчики, заплановано озеленення території. Всі квартири в нових будинках будуть мати зручне планування, що дозволить їх власникам ефективно організувати власний житловий простір.

Слов'янська ТЕС є містоутворюючим підприємством, тому «Донбасенерго» приділяє серйозну увагу соціальним проектам в Миколаївській ОТГ. Енергетична компанія два роки тому здала тут в експлуатацію спорткомплекс «Енергетик», який став перлиною всієї нашої області. Сюди приїжджають оздоровитися не тільки жителі громади, а й краматорчани, а також жителі Слов'янська.

У Миколаївці «Донбасенерго» побудувало комфортний готель «Зоря», і тепер всі спортсмени, які приїжджають на збори в СК «Енергетик», зупиняються саме тут, а не в сусідньому Слов'янську.

Півтора роки тому відкрилося кафе «Зоря», яке знаходиться на балансі
 структурної одиниці «Донбасенерго» - «Енергосоцінвеста».
 Справжній європейський заклад з чудовою кухнею і помірними
 цінами щодня відкрито для відвідувачів в приміщенні однойменного готелю.
І останнє, будівництво ЖК «Ювілейний» ведеться за адресою:
провулок Шкільний, 7.

,