Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Депутати Краматорської районної ради прийняли бюджет на 2021 рік

Дата: 26.03.2021 14:37
Кількість переглядів: 402

        Фото без опису 24 березня в виконкомі міськради відбулося відразу дві сесії Краматорського районного ради - 3-тя планова і 4-а позачергова. На них було розглянуто ряд важливих для життєдіяльності нового району нашої області питань. Головний - прийняття бюджету Краматорського району на 2021 рік. Бюджет склав 18 млн.718 тис.грн. З них 14 млн.246 тис.грн. підуть на утримання апарату районної ради (забезпечення фонду оплати праці),в складі 37 штатних одиниць, понад мільйон гривень піде на вчинення розрахунків з компенсаційних виплат та звільненим працівникам Слов'янської районної ради,Костянтинівської районної ради( більше 800 тис.грн), Олександрівської районної ради (понад 177 тис.грн). Також кошти використовують на придбання обладнання, матеріалів та інвентаря (понад 400 тис.грн), оплату комунальних послуг, витрати на відрядження та ін.

Більше 292 тис.грн. направлять Олександрівській територіальній громаді для погашення заборгованості по заробітній платі, оплаті за енергоносії по установах культури та освіти.

Голова Краматорської районної ради Сергій Моховик подякував депутатам за прийняття такого важливого рішення:«Я хочу подякувати депутатам за підтримку. Ми нарешті зможемо відповісти на всі виклики часу і в короткі сроки відкрити фінансування, розрахуватися з боргами по звільненим людям, по заробітній платі і по комунальним послугам».

https://nikolaevka24.com/deputaty-kramatorskogo-rajonnogo-soveta-prinyali-byudzhet-na-2021-god/?fbclid=IwAR3y6TkcnsYFVkcDXiCWuxyYjKGg1pqJMDC_SsVl9Wev-4ZOAmLfNc3cOb4


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора