Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

В Україні продовжили термін установки лічильників газу

Дата: 29.03.2021 10:31
Кількість переглядів: 365

Фото без описуВ Україні продовжили термін установки лічильників газу споживачам, які використовують його для приготування їжі. Відповідний Закон сьогодні вступив в силу.

Документ вчора був опублікований у виданні "Голос України".

Він продовжує до 1 січня 2023 року установку газорозподільними компаніями лічильників в будинках українців, що використовують газ тільки для приготування їжі.

Закон відклав обов'язок газорозподільних компаній припиняти розподіл палива споживачам у разі їх відмови від встановлення лічильників газу.

Крім того, газорозподільні компанії зобов'язали щокварталу подавати до Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, звіт про встановлення лічильників газу або припинення розподілу газу споживачам, які відмовилися від їх установки.

НКРЕКУ буде щоквартально оприлюднювати на своєму веб-сайті інформацію про встановлення лічильників.

У свою чергу Кабінет Міністрів України у тримісячний термін має розробити та затвердити порядок компенсації витрат споживачам, які забезпечили встановлення індивідуальних лічильників газу за свій рахунок, в розмірі середньозваженої вартості установки лічильників.

Відзначимо, Закон України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" передбачає введення 100% комерційного обліку природного газу.

 

 

 

 

 

 

 

 

https://karachun.com.ua/v-ukraine-prodlili-srok-ustanovki-schetchikov-gaza-20565


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора