Юні шахматисти Миколаївської громади переможці чемпіонату

Дата: 01.04.2021 14:47

6-7 і 13-14 березня поточного року на базі Слов'янського Центру дитячої юнацької творчості, проходив чотириденний кваліфікаційний шаховий турнір, приурочений до     39-річчя клубу «Чигоринец».

Всього в чемпіонаті взяли участь близько 40 юних шахістів. Миколаївку представляли п'ять учасників гуртка «Ферзь», керівник Сергій Симонян.

Призові місця для Миколаївки завоювали Анастасія Кірпанева (9 клас) та Ангеліна Алексашкина (7 клас).

Анастасія, не маючи розряду, виконала норму третього юнацького розряду і зайняла почесне II місце.

Ангеліна, виконавши другий юнацький розряд, зайняла почесне II місце.

«Діти виступили добре, боролися гідно. Результатом я задоволений, але знаю, що у них величезний потенціал і вони зможуть набагато більше », - поділився своїми враженнями Сергій Симонян.

Шаховий клуб «Ферзь» запрошує на навчання всіх бажаючих оволодіти мистецтвом гри в шахи або просто провести час з користю. Він знаходиться на базі Палацу культури Миколаївської громади і працює за розкладом: пн., вт., ср., чт. пт. з 16:00 год.; сб. з 11:00. Додаткові питання по тел. : (095) 801-84-83