Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький зустрівся з мешканцями с.Юрківка

Дата: 01.04.2021 15:46

Фото без описуУ зв’язку із колективним зверненням мешканців с.Юрківка Малинівського старостинського округу 31.03.2021 року була проведена робоча зустріч із представниками мешканців с. Юрківка та Миколаївським міським головою Гадяцьким О. І., заступником Миколаївського міського голови з питань комунальної власності, фінансів, інвестицій та концесії            Ченцовим А.О., начальником відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту благоустрою та екології Карпенко Ю. О. стосовно вирішення питань проведення поточного ремонту громадських колодязів загального користування, які розташовані за адресами: вул. Степна біля будинків 8, 25, 39; заміни дерев’яних, аварійних опор ЛЕП; відновлення зовнішнього освітлення по вул. Степна у с. Юрківка та заміни трансформаторної підстанції, а також вирішення питання пустуючих будинків приватного сектору.

В ході зустрічі було вирішено:

розглянути питання по розробці проектно-кошторисної документації з метою по проведення капітального ремонту громадських колодязів загального користування, за вищевказаними адресами;

відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту благоустрою та екології взяти на контроль питання заміни дерев’яних, аварійних опор Слов’янським РЕМ. У відповідності до листа від Слов’янського РЕМ, було  проведено позапланове обстеження ПЛ-0,4 кВ від ТП-86с опор № 12, 16, 41, які живлять будівлі № 8, 25, 39 по вул. Степна та заплановані роботи щодо заміни стійок у ІІ кварталі 2021 року;

відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту благоустрою та екології направити листа до Слов’янського РЕМ щодо заміни трансформаторної підстанції;

розглянути питання, для вирішення проблеми з пустуючим житлом, для забезпечення у подальшому, житлом низки громадян потребуючих поліпшення житлових умов.

Всі вищезазначені питання залишаються на контролі виконавчого комітету Миколаївської міської ради до їх виконання.