Слов’янські поліцейські припинили незаконну порубку лісу

Дата: 05.04.2021 09:25

У лісосмузі наряд виявив вантажівку з деревиною та лісорубів, «озброєних» бензопилами і сокирою. За даним фактом розпочато досудове розслідування.

Повідомлення про порубку лісу надійшло до поліції Слов’янська близько п’ятої вечора від співробітників лісгоспу.

На місці події слідчо-оперативна група застала групу чоловіків віком від 21 до 60 років, що виявились мешканцями Краматорська та району.

Поліцейські вилучили дві бензопили та сокиру, а також вантажний автомобіль з деревиною.

За даним фактом відділом №4 Краматорського РУ поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 246 «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу» Кримінального кодексу України. Вона передбачає штраф розміром від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.