Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

До уваги!«Сезон тиші!»

Дата: 08.04.2021 16:32
Кількість переглядів: 455

Фото без описуЗ 1 квітня 2016 року в Україні уперше стала проводитися нова природоохоронна кампанія, що має законодавчу основу — «Сезон тиші». Згідно із Законом, сезон тиші тепер діятиме в Україні щорічно з 1 квітня по 15 червня.

Цим Законом внесено важливе доповнення до ст. 39 Закону України «Про тваринний світ», а саме: «У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверківсанітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)».

Особливо важлива заборона на проведення будь-яких санітарних рубок - суцільних і вибіркових, не лише в лісах, але і в об'єктах зеленого насадження міст і населених пунктів. Адже санітарні рубки, що проводяться навесні, зривають гніздування різних видів птахів, передусім хижих, а також заважають розмноженню диких видів звірів, у тому числі мисливської фауни.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора