Про скликання VІІ сесії Миколаївської міської ради 8 скликання

Дата: 09.04.2021 09:06

23.04.2021 о 14:00 відбудеться VІІ cесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Місце проведення  зал засідань бібліотеки-центру екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

22.04.2021 о 10:00  оголошується проведення Дня  депутата з підготовки матеріалів проєктів рішень VІІ сесії Миколаївської міської ради 8-го скликання. Місце проведення зал засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Проєкт порядку денного переглянути

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, SARS-CoV-2,  засідання VІІ сесії Миколаївської міської ради буде проведено з обмеженим доступом (депутати Миколаївської міської ради, працівники виконавчого комітету Миколаївської міської ради, запрошені до участі у засіданні).