SKYPE-зв'язок з пенсійною службою-це реально

Дата: 14.04.2021 08:57

Головне управління Пенсійного фонду в Донецькій області пропонує користуватись Skype-зв’язком  для отримання пенсійних послуг. Сервіс працює згідно графіку прийому громадян.

Кожен бажаючий з будь-якого пристрою, підключеного до інтернет-мережі , має можливість через програму Skype звернутись до фахівців територіального управління Фонду області та отримати консультацію з особистих пенсійних питань. Послуга діє на безоплатній основі.

Піклуючись про вашу безпеку, рекомендуємо використовувати онлайн-можливості для комунікації та вирішення нагальних питань: