Відбулося засідання Громадської комісії по житловим питанням

Дата: 14.04.2021 14:01

14 квітня 2021 року  в конференц-залі  ЦНАПу відбулося засідання  Громадської комісії по  житловим питанням  при  виконавчому комітеті Миколаївської  міської ради Слов'янського району Донецької області.

Проводив засідання голова комісії, перший заступник міського голови Проскунін Володимир Миколайович.

Члени комісії розглянули 7 питань порядку денного, а саме:

- виділення кімнати у гуртожитку;

надання дозволу на приватизацію жилого приміщення в гуртожитку;

- надання житлової площі особі з числа дітей-сиріт;

- взяття  на квартирний облік за місцем проживання;

- затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради;

- затвердження спільного рішення адміністрації і президії профкому СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС від 15.12.2020  року;

-  затвердження Положення про комісію з обстеження стану вивільненого житла, що знаходиться у комунальній власності Миколаївської міської територіальної громади.

З урахуванням рекомендацій комісії відділом концесії та житлових питань підготовлені відповідні проєкти рішень виконавчого комітету.