КП «Сервіскомуненерго » звітує про виконані роботи за минулий тиждень

Дата: 19.04.2021 16:34

Фото без описуУ період з 12.04.2021 по 16.04.2021 рр. КП «Сервіскомуненерго » були виконані наступні роботи.

Цех теплових і підземних комунікацій

Ремонтні роботи по внутрішньобудинковим мережам холодного/гарячого водопостачання, водовідведення та опалювальних систем:

- пл. Міру, б. 1 - заміна ділянки стояка холодного водопостачання в кімнаті;

- вул. Миру, б. 4 - підвал - заміна ділянки трубопроводу каналізації;

- вул. Миру,б. 11- заміна ділянки трубопроводу гарячого водопостачання в підвалі;

- вул. 50-річчя СлавТЕС, б. 33 - підвал - заміна ділянки трубопроводів опалення;

- вул. Січових стрільців, б. 3 - заміна ділянки трубопроводу каналізації в підвалі;

- вул. Європейська, б. 29 – заміна ділянки трубопроводу опалення;

- вул. Січових стрільців, б. 5- заміна ділянки каналізаційного стояку у квартирі;

- вул. Миру, б. 1- заміна ділянки стояка холодного водопостачання в квартирі;

- ремонт засувки системи холодного водопостачання Ду-300 в р-ні шиномонтажу по      пр-кту Миру.

Також були проведені роботи по усуненню пориву колектора холодного водопостачання Ду-325мм в р-ні шиномонтажу по пр-кту Миру, порив трубопроводу холодного водопостачання на вул. Європейській, б. 47, вул. Калиновій, вул. Європейській, вул. Баглія, б. 1, в с. Рай-Олександрівка, крім того виконувалися роботи по ТО і ремонту устаткування на об'єктах і спорудах підприємства - комплекс очисних споруд, КНС № 1, 2, 3, Піскунівського водозабору, насосних 3, 4-го підйомів.

Усунуто 15 каналізаційних затори.

Ремонтно-будівельний цех

Працівниками цеху виконувалися наступні роботи по ремонту житлового фонду, який перебуває на обслуговуванні підприємства:

- ремонт під’їздів - вул. Музикальна, б. 13/9, п. 5 (1, 2 поверхи), вул. Миру, б. 2, п.  (1-й поверх);

- ремонт ділянок вимощення плиткою ФЕМ біля пам’ятнику Пам’яті ліквідаторам Чорнобильскої аварії за ПК;

- ремонт відкосів вхідних дверей до під’їзду - вул. Ювілейна, б. 8, п. 8;

- нарізка скла по вимірах для подальшого скління віконних рам в під'їздах;

- ремонт захисного навісу над входом до під’їзду - пров. Матросова, б. 6, вул. Миру, б. 12, п. 9;

- ремонт пам'ятників воїнам ВВВ на території с. Васютінське, с. Никонорівка, Рай-Олександрівка, с. Пискунівка, вул. Святомиколаївська (м. Миколаївка), с. Оріхуватка;

- скління віконних під’їздних рам – пров. Шкільний, б. 1, вул. Ювілейна, б. 10, вул. Перемоги, б. 4, вул. Січових стрільців, б. 3, вул. 50-річчя СловТЕС, б. 33, пл. Миру, б. 2;

- ремонт водосточних труб по вул. Миру, б. 5, п. 2;

- планова перевірка вентканалів по вул. Ювілейна, б. 6, 8, 10;

- ремонт з/б плити перекриття після заміни стояків холодного та гарячого водопостачання по вул. Січових стрільців, б. 1;

- ремонт м’якої покрівлі по пл. Миру, б. 1, кв. 49, 50;

- ремонт душової загального користування по пл. Миру, б. 1, п. 5, 3-й поверх.

Електродільниця РБЦ

Фахівцями ділянки були виконані наступні роботи:

- ремонт сходового освітлення по вул. Ювілейній, б. 8, п. 3;

- огляд і ревізія ГРЩ, РЩ- 0,4 кВ,етажних ел. щитків по вул. Музичній, б. 7, 13/9, 54/2, вул.50-річчя СловТЕС, б. 31, 33, пл. Енергетиків, б. 2, 3, 4, вул. Ювілейна, б. 10, пров. Шкільний, б. 1;

- ремонт ел. вводу до кімнати по пров. Шкільний, б. 3, вул. Незалежності, б. 4;

- ремонт ел. проводки в поверхових електрощитках – вул. Січових стрільців, б. 1, 6, 15, вул. Миру, б. 11, вул. Ювілейна, б. 8, вул. Л. Українки, б. 3, пров. Шкільний, б. 3, пл. Миру, б. 1, п. 5;

- обхід-огляд ПЛ зовнішнього освітлення міста;

- обслуговування електрообладнання об'єктів і споруд комунального підприємства;

- заміна автоматів в ет. електрощитку по вул. М. Петренка, б. 12.

Житлово-експлуатаційна дільниця

Виконувались роботи по своєчасному прибиранню місць загального користування (площі, сквери тощо) і прибудинкових територій, прибирання майданчиків ТПВ та збір з подальшим вивезенням сміттєвозами на Донецький регіональний полігон збору ТПВ в м. Краматорськ.

Також проводилися роботи по збору та вивезенню листя, гілок по місту. Ділянкою ЖЕД проводилися роботи по прибиранню закріпленої території, крім того, дільницею зеленого господарства ЖЕД проведені роботи по прибиранню території біля пам’ятнику ВВВ у с. Пискунівка, обрізці дерев та видаленню порослі понад дорогою на міському кладовищі м. Миколаївка.