Субсидії на оплату послуг ЖКГ в Україні: що зміниться з 1 травня

Дата: 21.04.2021 09:36

Фото без описуСубсидії на оплату послуг ЖКГ в Україні будуть адресними, зміниться і процедура призначення. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

Претендентів на субсидії будуть перевіряти ретельніше: з'ясують наявність депозитів в банках, отримання кешбеків за покупки і дивіденди від цінних паперів, а також чи обмінюють валюту і чи купують цінні метали. Також перевірять і те, як часто претендент виїжджає за кордон на відпочинок чи у справах.

У Мінсоцполітики стверджують, що такий ретельний підхід виправданий, оскільки не всі ті, хто раніше отримував субсидію, мав потребу в ній.

14 квітня Уряд на своєму позачерговому засіданні прийняв постанову, якою посилив адресність надання житлових субсидій та посилив вимоги при їх призначенні.

У березні 2021 року субсидію на оплату житлово-комунальних послуг в Україні отримали близько 2,95 млн громадян, а її середній розмір збільшився на 13,6% в порівнянні з лютим і склав 1685 грн.

Джерело:  https://slavdelo.dn.ua/2021/04/20/subsidii-v-ukraine-chto-izmenitsya-s-1-maya/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_term=subsidii-na-oplatu-uslug-zhkkh-v-ukraine-bud&utm_content=10307699&fbclid=IwAR0J1aLZMu5fo8suVkPzWSHv7HyvsDFfB25lNp1RX3KpANf79j3y9QBuiBs