Підготовка території до Великодніх свят вже розпочалася

Дата: 23.04.2021 14:46

Підготовка до Великодніх свят вже розпочалася. Кожна господиня ретельно готує свою оселю, наводить чистоту та порядок. Недарма в будь-якому українському регіоні є цей звичай – попорати, впорядкувати усе в хаті та господі до Великодня. Адже для того, аби душа святкувала – має бути відповідним чином підготовлений простір.

Всі мешканці Миколаївської територіальної громади є господарями на своїй території. І тому готуємося разом! Миколаївська міська рада робить все можливе, щоб на свята і не тільки, вам було приємно знаходитися на території чистоти і порядку. КП «Комунальник», КП «Сервіскомуненерго» якісно і своєчасно роблять свою роботу по благоустрою території.

До речі,у відповідності до укладеного договору між виконавчим комітетом Миколаївської міської ради та КТ «Товариство з обмеженою відповідальністю «Стронгком» було придбано пісок загальною кількістю 170 м.куб.для кладовищ громади, який вже завезли.