ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів молодіжної ради при Миколаївській міській раді

Дата: 29.03.2021 11:26

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Миколаївській міській раді відбудуться 19 травня 2021 року в лекційному залі (І поверх) Будинку культури м. Миколаївка (м. Миколаївка, пл. 50 річчя Слов’янської ТЕС, 16).

Початок зборів о 18:00 год.

Молодіжна рада при Миколаївській міській раді, як постійно діючий консультативно-дорадчий орган, утворюється для забезпечення участі молоді в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади у сфері молодіжної політики, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з молоддю, врахування думки молоді під час формування та реалізації державної молодіжної політики.

На установчих зборах, за участю ініціативної групи, шляхом відкритого (рейтингового) голосування буде затверджено: склад, голову, заступника голови, секретаря молодіжної ради та голів секторів.

Документи, які необхідно надати ініціативній групі, для реєстрації кандидатом до складу молодіжної ради:

заяву кандидата для участі в установчих зборах молодіжної ради:

від інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, що проводять діяльність у сфері молодіжної політики);-

від мешканців громади/самовисування;

біографічну довідку кандидата в члени молодіжної ради;

-заяву-згоду на обробку та оприлюднення персональних даних;

-витяг з протоколу засідання правління/організації/установи;

для тих кандидатів, що висуваються від інститутів громадянського суспільства:

а) копію установчих документів інституту громадянського суспільства (громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, що проводять діяльність у сфері молодіжної політики), що висунув кандидатуру в молодіжну раду;

- для кандидатів, що самовисуваються, необхідно надати гугл-анкету;

- для кандидатів, що делегуються мешканцями громади, необхідно додати список  мешканців.

Порядок проведення установчих зборів молодіжної ради при Миколаївській міській раді.

Протокол № 1 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з обрання членів молодіжної ради при Миколаївській міській раді від 29.03.2021.

Голова ініціативної групи – Гребенюк Валентина Павлівна.

Секретар ініціативної групи – Бутнар Євгенія Володимирівна.

Телефон відповідальної особи - Гребенюк Валентина Павлівна: +38-050-935-95-64, vgrebenyuk123@ukr.net

Граничний термін надання документів – до 18.04.2021   за адресою:

84182, Донецька обл., Слов'янський район, м.Миколаївка, площа Енергетиків, буд. 2/14

Виконком Миколаївської міської ради, 2 поверх,каб.3