Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Волонтерство на Сході України набирає обертів

Дата: 27.04.2021 11:28
Кількість переглядів: 411

Волонтерство на Сході України набирає обертів. Є люди, що об’єднують поруч із собою інших – готових розділяти цінності щодо змін своїх маленьких і більших містечок.

Команда ГО «Платформа ініціатив ТЕПЛИЦЯ», маючи досвід у розвитку і сталості волонтерських спільнот, завдячуючи підтримці Національного фонду на підтримку демократії (NED), організувала Школу менеджменту волонтерських спільнот для громад Донеччини і Луганщини. Школа триває з жовтня 2020 року до вересня 2021.

Протягом грудня 2020 – лютого 2021 Школа менеджменту волонтерських програм «простіше простого» провела навчання з координації волонтерських спільнот для 30 команд з громад Донецької і Луганської областей. Кожна команда складалась з керівники/керівниці проєкту, ініціативи чи ідеї та координатора/координаторки волонтерів.

Для більш комфортного відчуття зв’язку з не знайомими між собою людьми та задля дотримання всіх карантинних норм, команди було поділено на 4 навчальних модулі.

Протягом чотирьох продуктивних днів на кожному з модулів учасники з Донеччини і Луганщини говорили про:

  • Феномен волонтерства
  • Мотивацію волонтерської діяльності
  • Роль координатора волонтерів
  • Етапи менеджменту волонтерської діяльності
  • Про ризики також не забули
  • А емоційне вигоряння — це чи не найважливіша тема в будь-якій роботі. Краще горіти роботою/діяльністю, ніж вигоряти.

Наразі тривають для учасників фасилітовані зустрічі онлайн з тренеркою проєкту, менторські зустрічі з командою Школи. І вже відбулись перші презентації ідей та ініціатив 12 команд. Найближчим часом запрошуємо прослідкувати за появою нових рушійних змін чи підсилення вже існуючих проєктів у громадах.

Участь взяли 60 осіб з громад Костянтинівки, Краматорська, Соледара, Миколаївки, Черкаського, Званівки, Слов’янська, Епифанівки, Родинського, Покровська, Дружківки, Святогірська, Лимана, Новогродівки, Мар’янки що на Донеччині. А також з Луганщини подалися команди з міст Рубіжне, Сєвєродонецьк, Кремінна та Кризьке.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора