Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

МЦ «Енергія» — територія творчої молоді Миколаївки

Дата: 27.04.2021 11:30
Кількість переглядів: 362

 

Фото без описуЛише півтора місяця пройшло з того часу, коли відбулося відкриття миколаївського Молодіжного центру «Енергія». Здавалося б, рано підводити підсумки і вести мову про будь-які результати. Однак вони є. Найцінніше — те, що в місті енергетиків нарешті з'явилася окрема територія для творчої молоді, яка сприяє розвитку їх активності, ініціативи і залучення. Саме тут школярі, і не тільки вони, можуть з користю провести своє дозвілля, а також розвивати власні таланти.

На базі Молодіжного центру, відкритого в Палаці культури міста, проводяться тренінги, семінари, майстер-класи, концерти, клубні заходи і тематичні дні. Четвер у МЦ «Енергія» — профорієнтаційний день, а це значить, що перед молоддю виступає запрошений спікер, який зміг реалізуватися у власній професії і готовий чесно та відверто розповісти молоді про свій шлях.

25 березня секретами журналістики ділилася керівник Служби зовнішніх комунікацій ПАТ «Донбасенерго» Оксана Ганенко. Протягом майже двох годин майбутні випускники шкіл нашої громади в інтерактивному режимі спілкувалися, прокачували власну ерудицію, задавали питання й отримували на них кваліфіковані відповіді.

«Мотивація — це те, чого так потребує молодь Миколаївської громади. Сьогодні вони знаходяться на порозі одного з найсерйозніших виборів у власному житті — професійного шляху. І справа не в тому, що виберуть вони для себе журналістику або економіку, енергетичну сферу або медичну. Вибір цих дітей має бути усвідомленим. У Молодіжному центрі випускники отримують інформацію з першоджерел, їх питання — і не тільки щодо майбутньої професії — не залишаються без відповіді.

«Донбасенерго» зацікавлене в тому, щоб місто енергетиків наповнювався кваліфікованими кадрами, які готові залишатися в нашому регіоні і розвивати його», — зазначила після свого виступу менеджер енергетичної компанії.

Одночасно МЦ «Енергія» може прийняти до 40 чоловік, але, на період карантинних обмежень, тут готові зустріти поки не більше 20. У Центрі передбачені відмінні можливості для відпочинку — від зон з іграми до сцени і міні-кінотеатру.

Сформувалися тут вже і клуби за інтересами:  поціновувачі гри в «Мафію» або Cashflow,любителі  перегляду сеансів сучасного кіно на українській або англійській мовах.

Молодіжний центр відкритий з середи до суботи (13:00-21:00), а також у неділю (13:00-20:00). Вхід — вільний.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора