Проведено обговорення проєкту змін до Інвестиційної програми розвитку об’єкта концесії.

Дата: 28.04.2021 11:35

27 квітня 2021 року  заступник міського голови Анатолій Ченцов та працівники відділу концесії та житлових питань Світлана Косенко і Світлана Лашина взяли участь в обговоренні проєкту змін до Інвестиційної програми розвитку об’єкта концесії цілісного майнового комплексу транспортування теплової енергії споживачамм Миколаївка Слов’янського району Донецької обл. за Концесійним договором від 10.10.2018 року № 3640, затвердженої рішенням Миколаївської міської ради від 26.05.2020 №03-XLI8.

Альона Корбут, економіст І категорії відділу теплопостачання СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС»,  презентувала присутнім основні напрямки запропонованих змін, зауваживши, що у зв’язку із перенесенням термінів виконання заходів змінюється графік фінансування робіт. Загальна вартість інвестиційної програми не змінюється  (78,319тис.грн), терміни виконання, у тому числі і по чергах будівництва, теж залишаються незмінними. Зауважень та пропозицій до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань не надходило. Проєкт рішення планується для розгляду на профільних засіданнях постійних депутатських комісій та сесії міської ради.