До уваги сільськогосподарським товаровиробникам

Дата: 11.05.2021 15:57

Фото без описуДепартамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації доводить до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2021 року № 315 внесені зміні до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгосптоваровиробників (далі Постанова).

Постановою передбачено розширити державну підтримку сільськогосподарських товаровиробників за напрямками:
страхування сільськогосподарської продукції;
відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;
підтримка сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі;
підтримка виробників органічної сільськогосподарської продукції;
підтримка виробників картоплі;
підтримка сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь.