Відбулося засідання Громадської комісії з житлових питань

Дата: 12.05.2021 14:49

Фото без опису 12 травня 2021 року  в конференц-залі  ЦНАПу відбулося засідання  Громадської комісії з житлових питань  при  виконавчому комітеті Миколаївської  міської ради Слов'янського району Донецької області.

Проводив засідання голова комісії, перший заступник міського голови Проскунін Володимир Миколайович.

Були розглянуті наступні питання:

• затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради;

• подовження терміну дії ордеру;

• виділення  кімнати у гуртожитку;

• закріплення службової квартири за Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області.

З урахуванням рекомендацій комісії відділом концесії та житлових питань підготовлені відповідні проєкти рішень виконавчого комітету.