Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області

Дата: 13.05.2021 13:22

Адреса: м. Миколаївка, вул.50-річчя СловТЕС 11, 84182

тел.  (06262)4-21-28

Е- mail:  nikschool_2@ukr.net

Директор закладу:  Куліш Лілія Володимирівна

Графік роботи закладу:  з 7.30 до  17.00

Новини та оголошення:

35 років минуло від дня аваріі? на ЧАЕС. Ціла епоха. Так сталося, що Украіїна першою пізнала на собі наслідки «мирногоатому». А мова украінців збагатилася ще вчора незнаними словами: ліквідатор, реактор, четвертии, енергоблок, саркофаг, радіація. З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильській АЕС, виховання почуття гідності, гордості за свій народ та розвитку освітніх, аналітичних  компетенцій щодо подій в історії нашої держави  у Миколаївському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 в були проведені відповідні заходи: перегляд та обговорення відеофільмів, презентацій на тему Чорнобильської катастрофи, години спілкування, виставки тематичної літератури. Вічна пам’ять і велика вдячність всім ліквідаторам, які маийже голіруч рятували краіїну від страшноії загрози. Пам’ятаємо!

З такою молоддю в країні є майбутнє" Миколаївський ЗЗСО І-ІІІст 2 долучився до Всеукраїнського проєкту "Дебати 2021". Метою проєкту стало - розвиток політичної культури, залучення сучасної молоді до активної участі у політичному житті країни. Учні 10 класу Іван Карпов і Максим Малишенко вчилися опрацьовувати інформацію, використовувати саме правдиві факти, відстоювати свою позицію Вчителі, батьки, учні, прагнуть, щоб наш заклад був гарантом демократії, розвивав політичну компетентність учнів, яка вкрай необхідна на сучасному етапі становлення України.  Це був наш дебют.