На базі Миколаївської ЗЗСО І-ІІІ ст проведений міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

Дата: 13.05.2021 14:06

12.05.2021р.відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради, на базі Миколаївської ЗЗСО І-ІІІ ст.№3,був проведений міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Захід проводився з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Миколаївській ТГ шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом.

До змагань долучились учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№3, Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ст.,Рай-Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Захід “Олімпійське лелеченя” є комплексним. Його програма складалась з презентації команди, спортивної та культурно-освітньої програм. За результатами змагань I місце посіла команда Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІст., II місце виборола команда Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, III місце - команда Миколаївського ЗЗСО I-III ст.№3 та IV місце - команда Рай-Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Вітаємо переможців змагань і бажаємо їм подальших успіхів.